مشاغل پردرآمد کانادا


کانادا به دلیل کمبود نیروی کار جزو کشورهای مقصد محبوب برای مهاجرت کاری محسوب می شود و مشاغل پردرآمد در کانادا یکی از انگیزه های اصلی مهاجرت به این کشور است . علاوه بر کمبود نیروی کار، راحتی اخذ ویزا و تنوع بالای نیازمندی های شغلی، همچنین درآمد بالا و خیلی خوب، مهاجران را به سمت مهاجرت کاری به کانادا سوق می دهد. دلایل گفته شده برای اطمینان خاطر از یافتن شغل ها و مشاغل پردرآمد در کانادا کافیست و خیال شما را از این بابت راحت می کند.


مشاغل حوزه پزشکی و سلامت

یکی از مشاغل پردرآمد در کانادا مشاغل حوزه پزشکی و سلامت است که بالاترین میزان حقوق و دستمزد را دارند. در ادامه به طور میانگین درآمد ماهانه پزشکان در کانادا را مطالعه می کنید. در بالا به معرفی چند شغل از مشاغل پردرآمد پزشکی در کانادا پرداختیم. در ادامه به معرفی سایر مشاغل پردرآمد خواهیم پرداخت. بهتر است قبل از معرفی مشاغل به نکات زیر توجه داشته باشید: • اعداد ذکر شده در درآمد میانگین هستند (ممکن است درآمد بیشتر و کمتری وجود داشته باشد) • اعداد درآمدها به صورت ناخالص ذکر می شوند. درآمد خالص زمانی به دست می‌آید که مالیات از آن کسر شده باشد. • میزان درآمدهای ذکر شده شرایط پرداختی مشخصی ندارند. به طور مثال سابقه کار، مدرک تحصیلی، ایالت و شهرهای کانادا در دستمزد پزشکان تاثیر دارد. • واحد درآمدها دلار آمریکا (USD $) می باشد.


مشاغل مهندسی

یکی از مشاغل پردرآمد در کانادا حوزه مشاغل مهندسی است که میانگین درامد ماهانه مشاغل پردرآمد مهندسی عبارتند از:  مهندسان با تجربه در کانادا از درآمد خیلی خوبی برخوردار هستند. امروزه در این کشور به IT و مهندسی در این حوزه بسیار اهمیت داده می شود. قطعاً در آینده شغل های پر درآمدی در این زمینه ظهور پیدا خواهند کرد. در ادامه به مشاغل فنی پردرآمد می پردازیم:


شغل های فنی

یکی دیگر از مشاغل پردرآمد در کانادا مشاغل فنی است که بازار کار شغل های فنی در کانادا بسیار خوب است و متخصصین در این زمینه از درآمد خیلی خوبی بهره مند می شوند. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید، باید بدانید که شغل های فنی در کانادا تنوع بسیار بالایی دارند. ما در ادامه به تعدادی از آن ها می پردازیم:مهارت و سابقه کار در درآمد مشاغل فنی در کانادا موثر است. متقاضیان مهاجرت با مدرک فنی باید به این دو مورد توجه داشته باشند.مشاغل حوزه IT

یکی دیگر از مشاغل پردرآمد در کانادا مشاغل حوزه آی تی است که این روزها متخصصین حوزه IT فرصت خوبی در بازار کار این رشته در کانادا به دست آورده اند . مشاغل IT جزو مشاغل مهم پردرآمد کانادا محسوب می شوند. امروزه کسب و کارهای آنلاین توسعه پیدا کرده و تکنولوژی رشد بالایی دارد‌. به همین دلیل قسمت بزرگی از اقتصاد کانادا را کسب و کارهای آنلاین و مرتبط با تکنولوژی قبضه کرده است. میانگین درامد ماهانه مشاغل حوزه IT عبارتند از:

 مهارت و توانایی بالا در حوزه IT بسیار مهم است چون در صورت داشتن مهارت و توانایی کارهای جذابی توسط شما در کارنامه تان ثبت خواهد شد و دستمزد خوبی در قبال آن خواهید گرفت.


مشاغل حوزه فروش و بازاریابی

یکی دیگر از مشاغل پردرآمد در کانادا مشاغل حوزه فروش و بازاریابی است که شغل های مارکتینگ و فروش هم در کانادا جزو مشاغل پردرآمد به حساب می آیند که در ادامه به میانگین درامد ماهانه چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

مشاغل حسابداری و مالی

یکی دیگر از مشاغل پردرآمد در کانادا شغل حسابداری و مالی این و مشاغل حوزه مالی و حسابداری در کانادا هم جزو مشاغل پردرآمد محسوب می شوند که در ادامه میانگین درآمد ماهانه تعدادی از این شغل ها می پردازیم: 
 مطالبی که گفته شد برای آشنایی شما با شغل های مهم پردرآمد در کانادا در حوزه های مختلف بود البته واضح است که مشاغل معرفی شده در این مقاله فقط در در چند حوزه و از هر حوزه چند مورد بوده است. ممکن است شما دارای حرفه ای و تخصصی باشید که جزو مشاغل پر درآمد محسوب می شود اما در لیست ما وجود ندارد. در رابطه با نیاز بازار کار کانادا به مشاغل و حوزه های مختلف باید بگوییم که کانادا در بسیاری از حوزه های کاری که تعدادی را در این مقاله ذکر کردیم با کمبود نیروی کار رو به رو است که این خود بستری برای بازار خوب برای این مشاغل است. عوامل مختلفی مثل مدرک تحصیلی مرتبط، سابقه کار مفید، مهارت و توانمندی بالا، مهارت در زبان در درآمد مشاغل موثر است.


ثبت دیدگاه
نظرات کاربران