ویزای سنگاپور

سنگاپور، یکی از مدرن‌ترین کشورهای آسیا، در بخش شمالی خط استوا قرار دارد و سالانه توریست‌های زیادی را با اهداف گردشگری و تجاری میزبانی می‌کند. پس اگر شما نیز می‌خواهید به سنگاپور بروید و از طبیعت منحصربه‌فرد آن دیدن کنید یا اهداف کاری و تجاری دارید، باید با نحوه گرفتن ویزای سنگاپور برای ایرانیان آشنا شوید. ما در هرمس توران باستان با شرایط این ویزا، قیمت ویزای سنگاپور و هر آن چیزی که برای ورود به این کشور نیاز دارید را معرفی خواهیم کرد.

اولین قدم برای دریافت ویزای سنگاپور انلاین، آشنایی با انواع ویزا و انتخاب صحیح آن است. پس توصیه می‌کنیم حتما قبل از هر اقدامی ویزای خود را متناسب با هدفی که از سفر دارید انتخاب کنید و سپس درخواست صدور آن را به ثبت برسانید.

انواع ویزای سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور: اگر برای گردش، تفریح و بازدید از جاهای دیدنی به سنگاپور می‌روید، باید ویزای توریستی تهیه کنید. این ویزا به صورت 1 ماهه و 1 بار ورود صادر می‌شود و معمولا دو ماه اعتبار دارد.

ویزای تجاری سنگاپور: این ویزا همان ویزای سرمایه گذاری در سنگاپور است و به شما مجوز تجارت، راه‌اندازی یک کسب و کار و... را می‌دهد.

ویزای ترانزیت سنگاپور: ویزاهای ترانزیت همان ویزاهای فرودگاهی هستند که شما برای عبور از یک کشور و رفتن به مقصد اصلی خود دریافت می‌کنید. در حقیقت اگر می‌خواهید از سنگاپور عبور کنید و با پرواز بعدی به کشور دلخواه خود بروید، باید ویزای سنگاپور در فرودگاه بگیرید. (معمولا این ویزاها به صورت اقامت‌های چند ساعته صادر می‌شوند.)

ویزای کاری سنگاپور: اگر قصد اشتغال در سنگاپور دارید یا پیشنهادهای شغلی از کارفرمایان این کشور دریافت کرده‌اید، باید برای گرفتن ویزای کاری اقدام کنید.

ویزای تحصیلی سنگاپور: این ویزا به شما فرصت تحصیل و آموزش در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز این کشور را خواهد داد.

مدارک لازم برای ویزای توریستی سنگاپور:

1) اسکن از پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه

2) اسکن از یک قطعه عکس پرسنلی رنگی جدید 6*4 با زمینه سفید

3) رزرو هتل (واچر هتل)

4) اسکن فرم درخواست ویزای سنگاپور به صورت تکمیل شده با مشخصات فردی صحیح

5) رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت

ثبت دیدگاه
نظرات کاربران