ویزای هلند

هلند با مساحت 41543 کیلومتر مربع، کشوری کوچک اما با جمعیت 17493969 نفری جزو کشورهای پرجمعیت اروپایی محسوب می‌شود که به باغ‌های گل، آسیاب‌های بادی و کانال‌های زیبایش در جهان معروف است.

سرزمین گل با آب و هوای دل انگیز، کشوری با کانال‌های آبی و خانه‌های قایقی و آسیاب‌های بادی. کشور هلند معجون دلچسبی از سنن روستایی و زندگی مدرن شهری‌ست. روزهای هلند را صدای زنگ دوچرخه‌ها، بساط رنگارنگ گل‌فروش‌ها و تکاپوی قایق‌ها روی آب می‌سازد و شب‌هایش را شمع‌های همیشه‌ روشن کافه‌ها و مردم خوشحالی که عاشق شب‌نشینی کنار کانال‌ها هستند. بناهای ماندگار از تاریخی کهن، کافه های سنتی، موزه هایی با شاهکارهایی از ون گوک، بازارهای رنگارنگ و پارک‌های سرسبز، کشوری خوشرنگ و صمیمی که همه را از هر جای دنیا را در آغوش دنجش جا می‌دهد. تماشای همه این زیباییها را با تور هلند تجربه کنید و خاطراتی دلنشین را رقم بزنید.

شرایط لازم برای ویزای توریستی هلند، ویزای هلند VFS

ویزای توریستی هلند، هلند جز آن دسته از کشور هایی است که بسیار مهاجر پذیر بوده و دارای بازار کار مناسب است به همین دلیل مقصد بسیاری از افراد برای مهاجرت و یا برای گردش و تفریح است. شایان ذکر است که ویزای شنگن، توریستی و گردشگری هلند تنها برای تفریح از این کشور صادر نمی گردد بلکه توسط ویزای توریستی هلند افراد می توانند به قصد دیدار با دوستان و آشنایان، شرکت در سمینار های دلخواه و یا حتی دوره های تحصیلی کمتر از سه ماه به این کشور سفر کنند.

کشور هلند یکی از مطرح ترین کشورهای اروپایی می باشد و ویزای مسافرتی هلند از معتبرترین ویزاهای توریستی در جهان به شمار می آید. افرادی که قصد ورود به کشور هلند را دارند جهت دریافت ویزای شینگن، هلند، تا 90 روز قبل از ورود به این کشور باید برای اخذ ویزای شنگن، اقدام کنند. حدود 14 روز بررسی مدارک متقاضی زمان می برد و ویزای فرد صادر می شود. همانطور که میدانید با داشتن ویزای اروپا فرد می تواند بدون نیاز به ویزا در کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا تردد کند. ثبت ویزای مسافرتی هلند در پاسپورت یک سفر مهم و ارزشمند به حساب می آید.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی هلند

- فرم درخواست ویزا: فرم درخواست ویزا باید تایپ و تکمیل شده و سپس نسخه چاپی آن ارائه شود.

- ترجمه شناسنامه

- حداقل اعتبار پاسپورت باید 6 ماه باشد: اعتبار پاسپورت باید حداقل شش ماه بیشتر از پایان مدت زمان ویزای درخواستی باشد. علاوه بر این، پاسپورت باید حداقل دو صفحه خالی برای درج ویزا داشته باشد. همچنین، کپی سایر صفحه‌هایی که دارای ویزا می باشد نیز الزامی است.

- دو قطعه عکس زمینه سفید

- کپی بلیط هواپیما برای سفر (رفت و برگشت)

- محل اقامت متقاضی در طول سفر: (هتل و یا منزل آشنایان)

- بیمه مسافرتی و یا بیمه ویزای شینگن معتبر با پوشش کشور هلند و سایر کشورهای حوزه شینگن: بیمه مسافرتی و یا بیمه ویزای شنگن باید هزینه‌های احتمالی بازگشت به کشور مبدا مانند هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان، مراقبت‌های پزشکی و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا انتهای طول اقامت در تمام کشورهای حوزه شینگن معتبر باشد. شایان ذکر است، بیمه‌گذار باید نماینده‌ای معتبر را در کشور هلند داشته باشد.

- در صورت وجود ارائه کارت کمک هزینه اجتماعی.

- نامه‌ای که در آن هدف و برنامه سفر به صورت کامل تشریح شده باشد.

- گواهی تمکن مالی به همراه ترجمه پرینت گردش حساب سه ماهه گذشته (این مدارک باید از بانک تهیه شوند)

- ترجمه مدارک شغلی

کارمندان (قرارداد کار،اجازه گواهی اشتغال به کار،سه فیش حقوق، آگهی تغییرات شرکت مشغول به کار)، مشاغل آزاد

(جواز کسب، مفاصاحساب مالیاتی، آگهی تاسیس، آگهی آخرین تغییرات)، دانشجویان(گواهی اشتغال به تحصیل)،

بازنشستگان(حکم کارگزینی و سه فیش آخر حقوقی ).

ثبت دیدگاه
نظرات کاربران