شنگن


ویزای کرواسی

ویزای کرواسی

در مورد ویزا توریستی کرواسی به کروات Hrvatska با نام رسمی جمهوری کرواسی به کروات Republika Hrvatska کشوری است واقع در منطقهبالکان (جنوب مرکزی اروپا) که از شمال با اسلوونی و مجارستان، از شمال شرقی با صربستان، از شرق با بوسنی و هرزگوین و از جنوب با مونته‌نگرو و دریای آدریاتیک هم‌مرز است. زاگرب پایتخت و بزرگترین شهر کرواسی است. جمعیت کرواسی ۳ میلیون و ۹۰۱ هزار نفر است، که اغلب آن‌ها کروات هستند. مذهب رایج این کشور مسیحیتکاتولیک است و زبان رسمی آن زبان کرواتی و واحد پول این کشورکونا نام دارد.

ویزای فرانسه

ویزای فرانسه

اگر قصد دارید که از فرانسه، این کشور رویایی، رومانتیک و زیبا در کمتر از ۹۰ روز دیدن کنید و دوباره به کشور خودتان برگردید، به ویزای توریستی فرانسه نیاز دارید. شما با ویزای توریستی فرانسه، می‌توانید در هر دوره ی ۱۸۰ روزه، حداکثر به مدت ۹۰ روز در این کشور بمانید. همچنین از آنجا که ویزای توریستی فرانسه به نوعی ویزای شنگن نیز محسوب می‌شود، پس از ورود به فرانسه می‌توانید به سایر کشورهای حوزه‌ی شینگن نیز سفر کنید.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

کشور ایتالیا به عنوان کشوری با موقعیت جغرافیایی عالی، دانشگاه‌های سرشناس و البته مقرون به صرفه بودن در هزینه ها، از دیرباز تا کنون به عنوان یکی از کشورهای مقصدی برای دانشجویان و متقاضیان ویزای تحصیلی و توریستی در نظر گرفته می‌شود.از آنجایی که کشور ایتالیا در حوزه شینگن و اتحادیه اروپا قرار دارد افرادی که ویزای توریستی ایتالیا و یا همان ویزا شینگن ایتالیا را داشته باشند می توانند به این کشور و سایر کشور های حوزه شینگن به مدت محدودی سفر کنند. ویزای توریستی کشور ایتالیا از پرتقاضاترین ویزاها است. ایرانیان بسیاری بنا بر دلایل متفاوتی از جمله سفرهای گردشگری، بازدید از نمایشگاه ها، بیزینس و آموزشهای کوتاه مدت درخواست ویزای شینگن ایتالیا را داشته اند.

ویزای هلند

ویزای هلند

هلند با مساحت 41543 کیلومتر مربع، کشوری کوچک اما با جمعیت 17493969 نفری جزو کشورهای پرجمعیت اروپایی محسوب می‌شود که به باغ‌های گل، آسیاب‌های بادی و کانال‌های زیبایش در جهان معروف است. سرزمین گل با آب و هوای دل انگیز، کشوری با کانال‌های آبی و خانه‌های قایقی و آسیاب‌های بادی. کشور هلند معجون دلچسبی از سنن روستایی و زندگی مدرن شهری‌ست. روزهای هلند را صدای زنگ دوچرخه‌ها، بساط رنگارنگ گل‌فروش‌ها و تکاپوی قایق‌ها روی آب می‌سازد و شب‌هایش را شمع‌های همیشه‌ روشن کافه‌ها و مردم خوشحالی که عاشق شب‌نشینی کنار کانال‌ها هستند. بناهای ماندگار از تاریخی کهن، کافه های سنتی، موزه هایی با شاهکارهایی از ون گوک، بازارهای رنگارنگ و پارک‌های سرسبز، کشوری خوشرنگ و صمیمی که همه را از هر جای دنیا را در آغوش دنجش جا می‌دهد. تماشای همه این زیباییها را با تور هلند تجربه کنید و خاطراتی دلنشین را رقم بزنید.

ویزای آلمان

ویزای آلمان

آلمان یکی از زیباترین و پیشرفته‌ترین کشورهای جهان است که به دلیل قرار گرفتن در قاره سبز اروپا، طبیعتی چشم‌نواز دارد. کشور آلمان قدمتی طولانی دارد و همین باعث شده برخی از زیباترین و باشکوه‌ترین بناهای تاریخی جهان را در دل خود جای دهد. از این رو آلمان همواره یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری جهان بوده است. اتباع برخی از کشورها برای سفر به آلمان به ویزا نیاز ندارند. اما ایرانی‌ها باید برای سفر توریستی به آلمان، ویزای توریستی تهیه کنند.

ويزای اسپانيا

ويزای اسپانيا

ویزای توریستی اسپانیا، اگر جز آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارد به کشور اسپانیا با هدف توریستی و بازدید از مکان های توریستی، مناظر بکر و سواحل زیبا به این کشور سفر کنید باید ویزای توریستی اسپانیا را دریافت نمایید. ویزای شنگن اسپانیا، با توجه به سفر متقاضی در انواع مختلفی صادر می‌شود. ویزای توریستی از جمله رایج ترین ویزایی است که از سوی سفارت اسپانیا برای متقاضیان ایرانی صادر می‌ گردد. ویزای شینگن اسپانیا را از طریق کنسولگری یا سفارت اسپانیا می توانید اقدام نمایید و دارنده ویزای شینگنی که توسط کنسولگری اسپانیا صادر شده است امکان سفر به 27 کشور عضو منطقه شینگن را دارد. در صورتی که درخواست کننده ویزای شینگن از طریق سفارت اسپانیا، قصد سفر به کشور های دیگر منطقه شینگن را دارد باید کشور اسپانیا به عنوان مقصد اصلی او باشد و همچنین اگر اولین کشوری که دارنده ویزای شینگن اسپانیا از طریق آن وارد منطقه شینگن می شود اسپانیا باشد و یا این که بیشترین روز های سفر خود را باید در کشور اسپانیا بگذراند.