فرانسه


اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

مهاجرت به فرانسه همواره در بین ایرانیان محبوبیت زیادی داشته است. به این دلیل که فرانسه یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای اروپا و جهان به شمار می‌رود و سطح کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی در این کشور بسیار بالا است. امکان تحصیل رایگان، سیستم بهداشتی و آموزشی مطلوب، شرایط کاری مناسب، قرار داشتن در اتحادیه اروپا و حوزه شینگن، جاذبه‌های توریستی تنها بخشی از دلایل پرطرفدار بودن این کشور به عنوان یک مقصد مهاجرتی هستند. که یکی از پرطرفدارترین روشهای اقامتی، اقامت از طریق اثبات تمکن مالی می باشد.

هزینه ی زندگی در فرانسه

هزینه ی زندگی در فرانسه

افراد زیادی از دیگر کشورها با انگیزه های گوناگونی چون استفاده تحصیل عالی رایگان، شرایط کاری مناسب، آمار پایین جرم و جنایت، امکانات و خدمات رفاهی بالا و … قصد زندگی و اقامت در فرانسه را دارند. بی شک یکی از مهم‌ترین مسائلی که افراد برای مهاجرت به فرانسه با آن مواجه اند میزان هزینه زندگی در فرانسه است. در این کشور نیز مانند دیگر کشورها بسته به نحوه زندگی افراد، شهر و محلی که در آن اقامت دارند متفاوت است.

آب و هوای کشور فرانسه

آب و هوای کشور فرانسه

کشور فرانسه با توجه به وسعت زیاد خود به عنوان بزرگترین کشور اروپای غربی تلقی می گردد که در مناطق و شهرهای مختلف خود دارای آب و هوایی متفاوت می باشد ، به طوری که می توان شبی سرد را در یک شهر فرانسه سپری کرده و بعد از طلوع آفتاب با سفر به شهر دیگری می توان از گرمای آن شهر لذت برد . آب و هوای کشور فرانسه با توجه به شرایط جوی از شهر به شهری متفاوت است . قسمت های شمالی و شمال شرقی کشور فرانسه دارای آب و هوای معتدل است . قسمت های جنوبی این کشور نیز آب و هوای مدیترانه ای دارند . قسمت های غربی کشور فرانسه دارای اقلیم اقیانوسی می باشد که این مناطق دارای بارش بالایی بوده و زمستان هایی معتدل و تابستان هایی گرم را تجربه می کنند . به طوری که سایر مناطق معمولا از تابستان هایی گرم و گاهی طوفانی و زمستان هایی سرد برخوردارند . لازم به ذکر است که در شهر پاریس به ندرت برف می بارد و بارش باران به صورت نم نم به همراه مه است . خشک ترین ماه سال در فرانسه ، ماه می است و خشک ترین بخش این کشور ، سواحل مدیترانه در جنوب فرانسه می باشد که بارندگی در این مناطق در فصل های بهار و پاییز بسیار سنگین است .